Template

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

VİZEDENT Ağız ve diş sağlığı polikliniği Diş Hekimi Hakan Demiralp öncülüğünde 2023 yılında Kırklareli’nin sakin şehir ünvanlı şirin ilçesi Vize’de  kurulmuştur.

Öncesinde on bir yıl boyunca muayenehane koşullarında hizmet veren Diş Hekimi Hakan Demiralp hızla değişen  teknolojiye ayak uydurmak ve bölgede artan ihtiyaca cevap verebilmek adına yüksek teknolojik altyapılı, modern bir diş polikliniğine geçiş kararı almıştır.

VİZEDENT ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak uluslararası standartlarda yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Profesyonel kadromuz her zaman odağına insanı koymakta ve her koşulda hastalarının faydası ve memnuniyetini en önemli kriter olarak değerlendirmektedir.

Hijyen ve sterilizasyon konularına son derece önem veren kliniğimizde sizleri misafir etmekten ve gülüşünüze değer katmaktan mutluluk duyarız.


 

Son Haberler

Card image cap
İmplant Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Dental implant, diş eksikliklerinde çene kemiğine yerleştirilen ve diş köklerini taklit eden titanyum vidalardır. Dental implantlar yaklaşık 50 yıldan beri uygulanmaktadır. Türkiyede ise 2000 li yıllarda popüler olmaya başlamıştır. Tek diş kayıplarında diğer dişlere zarar vermeden eksik dişi tamamla

Detaylı Bilgi
Card image cap
Ortodontik tedaviye başlama yaşı nedir?

Bütün beyazlatma jelleri az veya çok hassasiyete sebep olabilir. Bu, kişiden kişiye değişebilir, soğuk veya sıcak içeceklerle birlikte gelişebilir. Hassasiyet durumunda diş hekiminin uygulayacağı topikal florür bu diş hassasiyetini azaltacaktır.

Detaylı Bilgi